HASTA YORUMLARI

Hsn-Adnr-27-Jully-2020

Namık beye 6 ay önce tüp mide ameliyatı oldum. Şimdiden giden fazla kilolarımın ardından çok mutluyum. Süreç sizi korkutmasın çok rahat geçti. Ameliyat olmak isteyen herkese tavsiye ederim. Namık beye ve ekibine teşekkür ediyorum.

A...Mt 27 Jully 2020

A...Mt 27 Jully 2020

Namik beye diyabet ve kilo nedeniyle ameliyat oldum. Ameliyattan once insulin ve diyabet ilaclari kullaniyordum. Suan hepsini biraktim. Namik beye çok tesekkur ederim. Ameliyat olmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Kdr...Ykl 18 Jully 2020

Kdr...Ykl 18 Jully 2020

Değerli namık hocama çok teşekkür ederim ameliyat öncesi ve sonrası kendisine ve ekibine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Eskisehirden 165 kilo ile tüp mide ameliyatina karar verdim. Herkese tavsiye ederim.

Sbl-Çtn-17-06-2020

Sbl-Çtn-17-06-2020

Müthiş bir dr.harika ötesi tavsiye ederim herkese tüp mide amaliyatında şuan 2inci günüm muhtesemmmmm...❤❤

NSELİ...İN 06-01-2016

Kıymetli hocamız Namık Yılmaz'a ayrıca görev ve sorumluluklarını yerine getirmede, hassasiyetle davranan çalışanlarımıza, çok teşekkür ediyor. Eşim ve ben saygılarımızı sunuyoruz.

AN...VANÇ 13-02-2016

İlk öncelikle sayın doktorum, kardeşim, güzel yürekli insan, Namık Yılmaz'a teşekkür ediyorum. Yüreği güzel süper bir insan. Operasyonundan önce zaten güler yüzü ve yüreği ile tedavi ediyor. Hastane genelinde ise güler yüzlü personel, gerçekten genel olarak çok memnunum. Çok Çok teşekkürler. Sevgiler. Hastane personelleriniz özellikle, Begüm, İlknur, Ayşe, Başhemşire, Ayşe Hanım, sizlere iki kere teşekkür ediyorum. Sevgiler.

HASTA YORUMLARI

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

Sağlı Truzim belgesi - web alt banner

Adres

map-icon

Kuşkavağı Mahallesi 542. Sokak Yakamoz Plaza No:1/4 Konyaaltı Antalya

facebookinstagram

Telefonlar