HASTA YORUMLARI

NSELİ...İN 06-01-2016

Kıymetli hocamız Namık Yılmaz'a ayrıca görev ve sorumluluklarını yerine getirmede, hassasiyetle davranan çalışanlarımıza, çok teşekkür ediyor. Eşim ve ben saygılarımızı sunuyoruz.

AN...VANÇ 13-02-2016

İlk öncelikle sayın doktorum, kardeşim, güzel yürekli insan, Namık Yılmaz'a teşekkür ediyorum. Yüreği güzel süper bir insan. Operasyonundan önce zaten güler yüzü ve yüreği ile tedavi ediyor. Hastane genelinde ise güler yüzlü personel, gerçekten genel olarak çok memnunum. Çok Çok teşekkürler. Sevgiler. Hastane personelleriniz özellikle, Begüm, İlknur, Ayşe, Başhemşire, Ayşe Hanım, sizlere iki kere teşekkür ediyorum. Sevgiler.

EL...AN 18-02-2016

Namık Bey hastalarınıza ve yakınlarına verdiğiniz o pozitif enerji yapacağınız tedaviden daha önde geliyor insan ayrımı yapmıyorsunuz. Köylüsü de, kentlisi de, garibanda, zenginde, sizin için hepsi aynı. Sizin bu insanı yaklaşımınız insanları çok mutlu ediyor. Sizi her zaman takdir ediyoruz. Ve unutmuyoruz.

...04-05-2016

Doktorumuz Namık Bey’e ayrıca teşekkür ederiz. Tüm yaşamının güler yüzlü, huzurlu, mutlu, her şeyin gönlünce olmasını dileriz. Bu vatana böyle bir evlat yetiştirdiği içinde, anne ve babasına da rabbim iki cihanda huzur versin Saygılarımızla.

GÜR...LDUROĞLU 15-06-2016

Doktorum Namık Bey'den çok memnun kaldım. Kendilerine ve ekibine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Hastahanenizin ekibinden de memnun kaldık. Daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere

PİL....TİNKAYA 27-06-2016

Hocam bugüne kadar yaptıklarınız için çok teşekkür ederim. Sağlığınıza beni yeniden kavuşturdunuz.

HASTA YORUMLARI

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Adres

map-icon

Kuşkavağı Mahallesi 542. Sokak Yakamoz Plaza No:1/4 Konyaaltı Antalya

facebookinstagram

Telefonlar