HASTA YORUMLARI

EL...AN 18-02-2016

Namık Bey hastalarınıza ve yakınlarına verdiğiniz o pozitif enerji yapacağınız tedaviden daha önde geliyor insan ayrımı yapmıyorsunuz. Köylüsü de, kentlisi de, garibanda, zenginde, sizin için hepsi aynı. Sizin bu insanı yaklaşımınız insanları çok mutlu ediyor. Sizi her zaman takdir ediyoruz. Ve unutmuyoruz.

...04-05-2016

Doktorumuz Namık Bey’e ayrıca teşekkür ederiz. Tüm yaşamının güler yüzlü, huzurlu, mutlu, her şeyin gönlünce olmasını dileriz. Bu vatana böyle bir evlat yetiştirdiği içinde, anne ve babasına da rabbim iki cihanda huzur versin Saygılarımızla.

GÜR...LDUROĞLU 15-06-2016

Doktorum Namık Bey'den çok memnun kaldım. Kendilerine ve ekibine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Hastahanenizin ekibinden de memnun kaldık. Daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere

PİL....TİNKAYA 27-06-2016

Hocam bugüne kadar yaptıklarınız için çok teşekkür ederim. Sağlığınıza beni yeniden kavuşturdunuz.

...EM...ÜN 17-07-2016

Selam herkese ben Eylem, tüp mide ameliyatı olduğum günden beri bana aile ortamını aratmayan sevgili hemşire ve doktorum Namık Yılmaz hocama, sonsuz teşekkür ederim. Sizlerin sayesinde belki de yeni bir hayata başlıyorum. Bana verdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Hoşçakalın, sevgiyle kalın.

AN...IN 18-09-2016

Mükemmel biri hastasına güven veriyor sevecen bir doktor Allah onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin çok başarılı olsun inşallah.

HASTA YORUMLARI

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Adres

map-icon

Kuşkavağı Mahallesi 542. Sokak Yakamoz Plaza No:1/4 Konyaaltı Antalya

facebookinstagram

Telefonlar